Привезли мандаринів у 3 рази більше, нія апельсинів. Після того як продали 18 кг мандаринів, їх

стало стільки, як і апель синів. Скільки кілограмів мандаринів і апель- синів привезли спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Володько Аня.

Ответ:

1)18:2+18=9+18=27кг мандарин

2)27:3=9кг апельсинов

ответ :27кг мандарин и 9кг апельсин ❤