Перетворіть неправильний дріб в мішане число 10/9 15/7 45/10 56/8 87/21 Пліз срочно треба


Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Ира.

Відповідь:

10/9 = 1 1/9 - одна ціла одна дев'ята

15/7 = 2 1/7 - дві цілих одна сьома

45/10 = 4 5/10 = 4 1/2 - чотири цілих одна друга

56/8 = 6 8/8 = 7 - шість цілих вісім восьмих; сім

87/21 = 4 3/21 = 4 1/7 - чотири цілих одна сьома

Отвечает Петрик Стьопка.

Ответ:

10/9=1 1/9

15/7=2 1/7

45/10=4 5/10=4 1/2

56/8 =6 8/8

87/21=4 3/4

Пошаговое объяснение: