У-х=-9,9у-х=5.8пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Козенко Руся.
Перепишемо 1-ше рівняння у вигляді з кутовим конфіцієнтом:
y=x-9,9
Підставимо дане рівняння у 2-ге:
(x-9,9)-x=5,8
x=5,8+9,9
x=15,7
Відповідь:
x=15,7