Мектеп оркестрі үшін 3 қобыз, одан 4 есе көп домбыра және домбыра мен қобыздан 5 есе кем сыбызғы

әкелінді. Оркестрге барлығы қанша аспап алынды? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Егор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Домбыраны табу үшін: 3*4=12

Оларды қосамыз:12+3= 15

Сыбызғыны табу үшін 5ке бөлеміз: 15\5=3

Бәрін қосамыз:3+3+12=18

Жауабы: 18 аспап