Збільшити число3500 на 2 рази.зменшити число 420 в 2 рази.зменшити число 520 на 20 .знайти одну

четверту від 1000 км

Ответы на вопрос

Отвечает Лапина Антонина.

Відповідь:

3500*2=7000

420:2=210

520-20=500

          1

1000* _=250 км

          4

Отвечает Мартиросян Михаил.

Ответ:

1)700

2)210

3)26

4)250

Пошаговое объяснение:

1)3500*2=700

2)420/2=210

3)520/20=26

4) 1 з 4 частин з 1000, тобто 1000/4*1=250