До сплаву масою 600г, що містить 20% міді, додали 40 г міді. Яким став відсотковий вміст міді в

новому сплаві?​

Ответы на вопрос

Отвечает Орёл Азар.

Ответ: начпльно меди 600*20/100=600/5=120 г. Остальная часть 600-120=480 грамм. Стало меди 120+40=160 г. Остальная часть не меняется. Искомая часть меди 160/640=16/64=1/4 от сплава или 25%.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Токарева Вика.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Складемо пропорцію:

600 г сплаву - 100%,

х г   міді -           20%.

х = 600*20%:100%

х = 120 г - маса міді

додали 40 г міді, і тоді масу сплаву отримаємо

600 г + 40 г = 640 г

при цьому маса міді у сплаві дорівнює:

120 г + 40 г = 160 г

Складемо пропорцію:

640 г сплаву - 100%

160 г  міді    - х%

х=160*100%:640

х = 25%  вміст міді у новому сплаві