Мостійна робота «Прямокутний паралелепіпед Куб» 5 кла Виміри прямокутного парале легипеда 15 м,

20 м, 30м (20)Знайдіть: 1) площу поверхні2) суму довжн усіх ребер3) об'ем,​

Ответы на вопрос

Отвечает Повираева Олечка.

Ответ:

3) 15*20*30=9000 м3 об'єм

1) якщо довжина 15 а ширина 20 то 15*20=300

а якщо 20 ширина 30 довжина 20*30=600

і якщо довжина 15 а ширина 30 30*15= 450

2) не знаю