683. Ертедегі есеп. Ежелгі грек математигі Пифагордан: «Сіздің неше оқушыңыз бар?» деп сұрағанда,

ол: «Менің оқушыларымныңжартысы математиканы оқып-үйренеді, ширегі табиғаттануды1оқып-үйренеді, ал -і уақытты үнемі ойланып отырып өткізеді,қалғаны 3 қыз» деп жауап беріпті. Пифагордың неше оқушысыболған?7​

Ответы на вопрос

Отвечает Якунин Андрюха.

Пошаговое объяснение:

x/2+x/4+x/7+3=x

14x+7x+4x+72-28x=0

72=3x

x=72/3=24