Ежелгі грек математигі Пифагордан: «Сіздің неше оқушыңыз бар?» деп сұрағанда, ол: «Менің

оқушыларымныңжартысы математиканы оқып-үйренеді, ширегі табиғаттанудыоқып-үйренеді, ал1-7-і уақытты үнемі ойланып отырып өткізеді,қалғаны 3 қыз» деп жауап беріпті. Пифагордың неше оқушысыболған?​

Ответы на вопрос

Отвечает Куцерубова Полина.

Ответ:

формула мынау x - (1/2 + 1/4 + 1/7)x = 3

x = 3/(1 - (14 + 7 + 4)/28) = 3 * 28/3 = 28

Пошаговое объяснение: