Допоможить розвязати. За 3 год.чоловик пройшов 21 км. Яку видстань подолав чоловик за 2год. якщо

весь час вин ишов из такою самою швидкистю?

Ответы на вопрос

Отвечает Бардова Таня.

Ответ:

Відповідь: 14 км. пройшов чоловік.

Отвечает Ляхина Лера.

Ответ:

14 км

Пошаговое объяснение:

21/3=7 (км) -швидкість за 1 годину

2*7=14 (км) -пройшов за 2 години