Допоможіть розвязати задачу. Лікар Наталя Борисівна веде здоровий спосіб життя. Уранці вона їде на

роботу на велосипеді зі швидкістю 15 км/год та доїжджає на роботу за 16 хвилин. Увечері вона повертається з роботи зі швидкістю 12 км/год. За який час Наталя Борисівна повертається додому?

Ответы на вопрос

Отвечает Бычков Виталий.

Ответ:

20 хвилин

Пошаговое объяснение:

1) 15 км/год* 16/60= 4 км- відстань від дому до роботи

2) 4 км: 12 км/год= 1/3 год= 20 хвилин - час на зворотню дорогу