Маса двох чтраусиних яєць 3,24кг.Яка маса курячого яйця,якщо маса страусиного яйця дорівнює масі 18

курячих? Роз'язати задачу за допомогою пропорції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Черемекало Арсен.

Ответ:

0,09

Пошаговое объяснение:

3,24:2=1,62(кг)-1 страусиное яйцо

Раз у нас 1,62 кг=18 курячий яєць

Значить 1,62:18=0,09 (кг)- курячий яєць

( надеюсь что правильно, ибо я решала так. Но можешь не смотреть на мой ответ и ждать пока придёт другой.

(сподіваюся що правильно, бо я вирішувала так. Але можеш не дивитися на мою відповідь і чекати поки прийде інший.)) Удачи

Отвечает Ziyazov Danil.

Ответ:

не розумію як робити це за допомогою пропорції, моє рішення:

1) 3,24/2=1,62

2)1,62/18=0,09кг - маса курячого яйця.

надіюсь, моя відповідь допомогла