ВЗЯТИ Для приготування варення із ягід, цукор та ягоди беруть у відношенні 7:15. Обчисли скільки

потрібноцукру, якщо ягід 7,5кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Букуева Алина.

Ответ:

3.5

Пошаговое объяснение:

7.5÷15×7=0.5×7=3.5кг