У магазині продають каву двох сортів еспресо (по 30 грн за100 г) і класичну (по 25 грн за 100 г).

Скільки частин кави кожногосорту потрібно взяти, щоб отримати суміш ціною 27 грн за сто грамів?5. Обчисли периметр п'ятикутника, одна сторона якого дорівнює 7 см, а кожнана 1 см менша за попередню.наступна​

Ответы на вопрос

Отвечает Щепанов Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

30: 100 = 0,30 грн.  ціна одного грама кави Еспресо.

25: 100 = 0,25 грн. ціна одного грама кави Класичний.

100г. суміші кави може бути як відношення  : 40 гр. (кава Еспресо) + 60 гр. (кава Класична). Отже кава Еспресо становить четверту частину суміші, а Класична кава становить шосту частину суміші.

Дізнаємося яка буде ціна, якщо ми візьмемо четверту частину кави Еспресо

40 * 0,3 = 12 грн

яка буде ціна, якщо ми візьмемо шосту частину кави Класична

60 * 0,25 = 15 грн

Знайдемо скільки всього потрібно заплатити за 100 гр суміші

12 + 15 = 27 грн

Щоб отримати суміш ціною 27 грн. за 100 грам потрібно взяти, чотири частини кави Експрессо  і шість частин кави Класична

5) Периметр дорівнює: Р= 7+6+5+4+3=25 см