4. Визнач відсотковий уміст цукру в розчині, 500 г якого містять 25 г цукруРОЗПИСАТИ СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Карамзин Даниил.

500 грамів – 100 %

25 грамм – х %

Ми будемо робити пропорцію:

 \frac{500}{25}  =  \frac{100}{x}  \\  \\ x =  \frac{25 \times 100}{500}  \\  \\ x = 5

Ответ: 5 %