Площа поверхні куба дорівнює 6 дм2. Знайдіть довжину його ребра.


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ: 1 дм

Пошаговое объяснение:

Площа поверхні куба дорівнює:

S = 6a²,  де а - ребро куба

Звідси знайдемо довжину ребра

a = √(S/6) = √6/6 = 1 дм