відстань 900 км плїзд проїхав з певною швидкістю за 12 год. За який час він зможе подолати цю

відстань, якщо зменшить швидкість на 15 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимов Женя.

Ответ:

15 ч

Пошаговое объяснение:

1) 900:12=75 (км/ч) - ехал со скоростью поезд

2)75-15=60 (км/ч) - скорось поезда после уменьшения

3)900:60=15 (ч) - понадобиться времени поезду