Обчисли об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимі- рами:1) 15 см, 20 см і 30 см;2) 2 м, 15 м і 40

м​

Ответы на вопрос

Отвечает Камнева Антонина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 15 * 20 * 30 = 9000 см³

2) 2 * 15 * 40 = 1200 м³

Отвечает Сармонт Данила.

V=abc

1) a=15см, b=20 см, c=30 см

15 * 20 * 30 = 300*30=9000 см³

2) a=2 м, b=15 м, c=40 м

2*15*40=30*40=1200 м³