Юрко Сашко і Оленка купили разом енцеклопедичний довідник. Юрко заплатив 7/16 вартості

довідника,Сашко 8/15 решти, а Оленка 21 гривню. Скільки коштував довідник?

Ответы на вопрос

Отвечает Межерицкая Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1-7/16= 9/16 решта після оплати Юрка

9/16*8/15=72/240=3/10 заплатив Сашко

7/16+3/10= (35+24)/80=59/80 заплатив Юрко і Сашко разом

1-59/80=21/80 решта яку заплатила Оленка

21/80  - 21 гр

59/80 - х гр

х=21*59/80 :21/80

х=59 грн заплатив Юрко і Сашко разом

59+21=80 грн коштує довідник