СРОЧНО!!!!!!! андрійко сашко і оленка купили разом шоколадку. Андрійко заплатив 7/16 варості

шоколадки, Сашко- 8/15 решти, а Оленка-63 коп. Скільки коштувала шоколадка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

2,4 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай шоколадка коштувала х грн, тоді за умовою

х - 7х/16 - 8/15 * (х - 7х/16) = 0,63

9х/16 - 3х/10 = 0,63

(45х - 24х)/80 = 0,63

21х=50,4

х=2,4