Одна зі сторін трикутника дорівнює 24 см, друга сторона в 3 рази коротша за першу і на 10 см

коротша за третю.Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Дидковская Дана.

24:3=8 (см) друга сторона

8+10=18 (см) третя сторона

Р=24+8+18=50 (см)

Відповідь: 50 см.