Скільки існує дробів зі знаменником 24, які більші за 3/8, але менші від 2/3? с пошаговым

решением, прошу (​

Ответы на вопрос

Отвечает Елеугали Асылжан.

Приводим дроби к общему знаменателю 24

24 : 8 = 3 - доп. множ. к 3/8 = (3·3)/(8·3) = 9/24

24 : 3 = 8 - доп. множ. к 2/3 = (2·8)/(3·8) = 16/24

9/24 < 10/24 < 11/24 < 12/24 < 13/24 < 14/24 < 15/24 < 16/24

Ответ: 6 дробей: 10/24, 11/24, 12/24, 13/24, 14/24 и 15/24.