Помогите пожалуйста Висота прямокутного паралелепипедп дорівнює 6 2/3 см,його довжина у 2 1/4

рази білша за висоту , а ширина становить 20% довжини. Обчисліть об'єм паралелепіпеда Зарание спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Елисеева Ксения.

Ответ:

300 см куб  

Пошаговое объяснение:

1) Находим длину:

(6 и 2/3) * (2 1/4) = 20/3 * 9/4 = 180/12= 15 см

2) Находим ширину:

15 * (20/100) = 300 : 100 = 3 см.

3) Находим объём:

15 * 3 * (6 2/3) = 45 * 20/3 = 900 : 3 = 300 см кубических.

Ответ: 300 см куб