Теңдеуді шеш: 144÷(х-3)=12 көмек пжжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Аганин Матвей.

Ответ:

144 ÷ ( х - 3 ) = 12

Х - 3 = 144 ÷ 12

Х = 12 + 3

Х = 15

Пошаговое объяснение: