1,2,3,4,5,6,7 осы сандардан 24 шығаркөмектесіңдерші​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Карина.

Ответ:

1-2+3+4+5+6+7=24

Пошаговое объяснение:

Дұрыс болса подписка жасап лайк бас жұлдызша қой

Отвечает Маякова Валерия.

Ответ: 1,2,3,4,5,6,7

7+6+5+2+4=24

3+5+2+6+7+1=24

4×6=24

7×3+2+1=24

5×4+3+1=24

2×8+4×2=24

6×5-3×2=24

4×7-(5-1)=24