208. Бир коондун салмагы 3 кг болсо канча килограмм болот?209. 835-272 429-156 778-169548-165

978-249 407-185702+5000+2899210. 4 569+1781211. Кошуунун жадыбалдарынын кайсиң? Ошону жатта.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеев Егор.

Ответ:

209.

  835-272=563

  429-156=273

  778-169=609

  548-165=383

  978-249=729

  407-185 =222

  702+ 5000+2899=8601

210.

  4 569+1781=6350