Пропорцияныа белгісіз мүшесін тап 45\36=5×\12​


Ответы на вопрос

Отвечает Кічун Діма.

Ответ:

 \frac{45}{36}  = \frac{5x}{12}

36  \times 5x = 45 \times 12

180x = 540

x = 540  \div 180

x = 3

Отвечает Мукомолов Тимофей.

Ответ:

Осыған карап

Пошаговое объяснение:

Осыған карап шығар