25. Теңдеуді шешіңіз және жауабыныны тексерін390:(4х+3)=26​


Ответы на вопрос

Отвечает Вяземский Владик.

Ответ:

х=3

Пошаговое объяснение:

390:(4х+3)=26

4х+3=390:26

4х+3=15

4х=15-3

4х=12

х=12:4

х=3

тексеру: 390:(4*3+3)=26

390:15=26

26=26