Шенбердін диаметірі 10 (p≈3) а) шенбердін узындыгын табыныз в)донгелектін ауданын табыныз.​


Ответы на вопрос

Отвечает Самсонов Олег.

Ответ:

Берілген: D = 10  - диаметр, π ≈ 3.

Табу керек: C=?, S=?

Шешуі:

С = π*D = 2*π*R = 3*10 = 30

S = π*D²/4 = π*R² = 3*10²/4 = 300/4 = 75 (ед.²)