Розв'яжи задачу, склавши рівняння: З двох міст А і В, відстань між якими дорівнює 100 км, одночасно

виїхали дві 12² автомашини. Швидкість першої машини дорівнює 82 км/год, а швидкість другої машини 57 км/год. На якій відстані від міста В обидві машини зустрінуться і через який час? Запиши відповідь: обидві машини зустрінуться на відстані B, і це станеться через км від міста години.​

Ответы на вопрос

Отвечает Доронина Даша.

Пошаговое объяснение:

t год. - час, за який Першин автомобіль наздогнав другу машину 83*t (км) - проїхав 1-й автомобіль до зустрічі 47*t (км) -проїхав 2-й автомобіль 47*t+108=83*t 36t=108; t=3 години Відстань від міста B : 47*3=141 км