Мұрат 125 санның 20%-ке арттырды да, оның 60%-н есептеп тапты. Марат қандай санды есептеп тапты?

1)902)603)804)70​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Александр.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

125×0,1=12.5

12.5×2=25

125+25=150

150×0.6=90