Задача 1. У першій торбинці кульок у 4 разибільше, ніж у другій. Коли з пер-шої торбинки взяли з

кульки, тов обох торбинках кульок стало по-рівну. Скільки кульок було в дру-гій торбинці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Подлесный Артем.

Ответ:

х- у другій торбинці

4х- у першій торбинці

4х-3=х

4х-х=3

3х=3

х=3:3

х=1-було в другій торбинці

4*1=4-було в першій торбинці

перевіримо рівність, підставимо отримане число замість невідомого

4х-3=х

4*1-3=1

Пошаговое объяснение: