Розв'яжіть задачу за допомогою рівняння. У першому бідоні було в 5 разів більше молока, ніж у

другому. Після того як з першого бідона відлили 2 л, а в другий долили 6 л, в обох бідонах молока стало порівну. Скільки літрів молока було в кожному бідоні спочатку? У відповідь запишіть суму отриманих чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Константинова Валя.

Ответ:

10л і 2л в кожному і 12л в обох

Пошаговое объяснение:

Нехай х в || бідоні, тоді в | бідоні 5*х

Коли з першого відлили 2 л (5х-2) а в другий долили 6л х+6 стало порівну:

5х-2=х+6

4х=8

х=2л в || бідоні

5*2=10л в | бідоні