три поля займають124.2 га присчому площа другого поля на 37.4 бильша ниж площа першого.а площа

третього поля удвичи бильша за площу першого.Скили гектарив займае поле. пж

Ответы на вопрос

Отвечает Квантова Таня.

Відповідь:

Перше поле займає 21,7 га, друге-59,1 га, третє-43,4 га

Покрокове пояснення:

нехай х  - площа першого поля, тоді х+37,4- площа другого поля, а 2*х- площа третього поля. За умовами задачі складемо рівняння:

х+(х+37,4)+2х=124,2;

4х=124,2-37,4;

4х=86,8

х=86,8:4;

х=21,7 (га) -площа першого поля

х+37,4= 21,7+37,4=59,1 (га)- площа другого поля

2*х=2*21,7= 43,4( га ) -площа третього поля