довжина першого видризка становить 3/5 вид довжини другого видризка. Довжина другого видризка, у

свою чергу, удвичи бильша за довжину третього видризка. довжина третього видризка на 3 см коротша, ниж довжина четвертого видризка. Довжина четвертого видризка доривнюе 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Александра.

Ответ:

1) 8-3=5 (см) - довжина третього відрізка;

2) 5*2=10 (см) - довжина другого відрізка;

3) 10:5*3=6 (см) - довжина першого відрізка

Отвечает Рикудов Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8-3=5(см) - довжина 3 відрізка

2)5*2=10(см) - довжина 2 відрізка

3) 10:5*3=6(см)