Доданки не міняй місцями, пиши без пробілів. 8+(-3)+(-5)+10=______ З‘ясуй значення цього виразу.

Значення алгебраїчного виразу дорівнює ___

Ответы на вопрос

Отвечает Чакова Алиса.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

8+(-3)=5

5+(-5)=0

0+10=10