Масштаб карти 1 : 600 000. Визначте відстань на місцевості, якщо на карті вона зображена відрізком

3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Саидов Идрис.

Ответ:

18 (км)

Пошаговое объяснение:

1:600 000

600 000:100=6000 (м)

6000:1000=6 (км)

Значит, 1см на карте равен 6км

Если 3км, то 6*3=18 (км)