80-45:5+(12-2)×2= ,42:7×6+24:4=​


Ответы на вопрос

Отвечает Моисеев Илья.

Ответ 2пример :1)42÷7=6

2)6×6=36

3)24÷4=6

4)36+6=42

1пример

1)12-2=10

2)45÷5=9

3)10×2=20

4)80-9÷71

5)71+20=91

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кочнев Максим.

1)91; 2)42. У першому прикладі виконуємо дію у дужках,потім множем наступна дія ділення ,віднімання і додавання .

У другому спочатку виконуємо ділення зліва, тещо вийшло множем на 6, наступна дія ділення справа і все додаємо