7. Спростіть вираз 7(2a-3) - 5(4a-5). Дуже треба будь ласкаааа дам 50 баліввв


Ответы на вопрос

Отвечает Шкуренкова Марина.

Для спрощення виразу розглянемо кожну скобку окремо і після цього віднімемо одну від іншої:

7(2a - 3) = 14a - 21 (розподілимо 7 на обидві частини скобки)

5(4a - 5) = 20a - 25 (розподілимо 5 на обидві частини скобки)

Тепер віднімемо другий вираз від першого:

(14a - 21) - (20a - 25) = 14a - 21 - 20a + 25

Тепер об'єднаємо подібні члени:

(14a - 20a) + (-21 + 25) = -6a + 4

Отже, спрощений вираз дорвнює -6a + 4.

Отвечает Коновалова Софья.
Так раскроем скобки 14a-21-20a+25
Приведем подобные -6a+4