Поставити у відповідність пропорції числове значення пропущеного числа 2/10=х/20, 1/9=2/х, 30/5=х/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Микуляк Юля.

Ответ:

0,4

18

12

Пошаговое объяснение:

\frac{2}{10}=\frac{x}{2}\\\\10x=2\cdot2\\\\10x=4\ \ \ \ |:10\\\\x=0,4                \frac{1}{9}=\frac{2}{x}\\\\x=9\cdot2\\\\x=18\\\\.                       \frac{30}{5}=\frac{x}{2}\\\\5x=2\cdot30\\\\5x=60\ \ \ |:5\\\\x=12