Знайдіть об'єм прямокутного паралелепіпеда якщо його виміряти, становить 3м,5м і 6м


Ответы на вопрос

Отвечает Гуляева Кира.

Ответ:90 м³

V=a*b*c=3*5*6=15*6=90 м³

Пошаговое объяснение: