автомобіль подлав весь шлях за два дні , до того ж за перший день він проїхав 57% шляху .Скільки

відсотків шляху автомобіль проїхав за другий день ?

Ответы на вопрос

Отвечает Фомина Кира.

Ответ:

43%

Пошаговое объяснение:

S1 = 57 % шляху

S2 - ?

S = 100%

Розв'язання

S = S1 + S2 >> S2 = S - S1 = 100-57 = 43%