Бабуся зліпила 100 вареників.1/5 вареників були з картоплею,з капустою у 2 рази більше,ніж з

картоплею,а решта з вишнями.Скільки вареників з вишнями зліпила бабуся.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдыгалиев Алишер.

Ответ:

40 вареників з вишнями

Пошаговое объяснение:

1)100:5=20(в)-з картоплею

2)20*2=40(в)-з капустою

3)100-(20+40)=40(в)-з вишнями