149%, 0.5%в виде десятичной дроби и 0.406, 0.66,0.05 в виде процентов СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Неженцева Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Щоб перетворити відсоток у десятковий дріб, потрібно число відсотка поділити на 100

149%=149:100=1,49

0.5%=0,5:100=0,005

Щоб перетворити десятковий дріб у відсоток , потрібно його помножити  на 100

0.406=0,406*100=40,6%

0.66=0,66*100=66%

0.05=0,05*100=5%