Знайдіть площу прямокутника, сторони якого дорівнюють 3,5 см і 2,4 см


Ответы на вопрос

Отвечает Харченко Катя.

Ответ: S=a×b

S=3.5×2.4=8.4 см2

Отвечает Borodin Maxim.

Пошаговое объяснение:

S=a*b

S=3,5*2,4=8,4(см²)