Спростіть вираз 2,5 -а- (-4) - 6 та знайдіть його коефіцієнт: *​


Ответы на вопрос

Отвечает Алфёрова Соня.

2,5-а-(-4)-6

2,5-а+4-6

0,5-а це спрощений вираз

Якщо 0,5-а= О,то а=0,5

Отвечает Ананикян Кристина.

Ответ:0,5-a

Пошаговое объяснение: 2,5-a+4-6=

0,5-a