У 9 коробок запакували по 3 ялинкові іграшки.Залишилось запакувати ще 15 іграшок.Скільки всього

ялинкових іграшок треба запакувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Поплавский Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9*3+15=27+15=42(ігр)