10%-й розчин солі містить 160 г солі. Скількі грамів води в розчині ? Розв'язати задачу за

допомогою пропорції

Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

160г - 10%

х - 100%

х= 160×100÷10

х=1600

відповідь:1600 г води в розчині

Отвечает Питин Давид.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

160/(x+160)=0.1

x+160=160/0.1

x+160=1600

x=1600-160

x=1440