Сума трьох чисел дорівнює 99. Добуток першого числа і 10, другого і 15, третього і 5 - рівні між

собою. Знайди ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Трусова Александра.
Х - 1 число
у - 2 число
z - 3 число
х+у+z=99
10x=15y=5z
2x=3y=z
z=3у   
х=3у/2=1,5у
1,5у+у+3у=99
5,5у=99
у=99/5,5
у=18 - 2 число
z=18*3=54 - 3 число
х=1,5*18=27 -1 число