Кітапханадағы 300 оқырманның 108-і студент.Студенттер барлық оқырманның қанша пайызын құрайды?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

36%

Пошаговое объяснение:

Решаем с помощью пропорции:

300 - - - - - - - 100%

108 - - - - - - - -?

x =  \frac{100 \times 108}{300}  =   \frac{10800}{300}  = 36

Ответ: 36%